Strona główna  |  PANEL KLIENTA  |  Kontakt       
Zwrot podatku UK, Anglia Zwrot podatku USA Zwrot podatku Irlandia Zwrot podatku - Infolinia
PROGRAM PARTNERSKI TAX CONSULTING
zwrot podatku z zagranicy
I. ZASADY WSPÓŁPRACY

1. Każdemu uczestnikowi programu zostaje nadany unikalny kod rabatowy (np. KOD99)

2. Celem wszelkich działań jest rozpowszechnianie informacji o naszych usługach wraz z informacją o przydzielonym kodzie rabatowym.

3. Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, znajdzie w formularzu zgłoszeniowym miejsce na podanie kodu rabatowego. Wpisanie kodu premiowane jest 5% rabatu na nasze usługi (to gwarancja, że klienci będą pamiętali o kodzie). Wpisanie kodu jest równocześnie dla nas informacją, z czyjego polecenia zgłasza się dana osoba.

4. Każde zgłoszenie jest automatycznie rejestrowane w naszej bazie danych. W momencie gdy klient opłaca nasze usługi, uczestnikowi programu naliczana jest odpowiednia prowizja.


II. SPOSOBY DZIAŁANIA

1. Podstawowym zadaniem uczestnika programu jest pośrednie lub bezpośrednie zapraszanie osób trzecich do korzystania z usług TAX Consulting.

2. Jeśli uczestnik programu posiada stronę WWW to proponujemy umieszczenie na niej naszego banera. System rozliczeń, korzystając z możliwości tzw. "cookies" zaliczy automatycznie na konto uczestnika każde zgłoszenie od klienta, który na naszą stronę trafił poprzez banner.

Najważniejsze, żeby osoba która się do nas zgłasza znała i podawała indywidualny kod uczestnika programu. Jeśli osoba ta poda kod swoim znajomym to ich zgłoszenia również będą wpływać na konto Partnera.


II. WYSOKOŚĆ PROWIZJI

1. Wysokość prowizji za poleconego klienta zależy od sumy poleconych osób i wynosi:
     Pierwsze 25 poleceń - 40 zł brutto / osobę
Od 26 polecenia wzwyż - 50 zł brutto / osobę

2. Prowizja naliczana jest w momencie gdy polecony klient opłaci nasze usługi.

3. Prowizja nie jest naliczana za własne rozliczenie uczestnika Programu Partnerskiego.


IV. WYPŁATY PROWIZJI

1. Efekty działań można śledzić na bieżąco, logując się do swojego konta. Sprawdzić tu można ilość i nazwiska osób, które podały dany kod wypełniając nasz formularz zgłoszeniowy, jak również informację, które osoby dokonały już opłaty za nasze usługi co jest równoznaczne z naliczeniem prowizji uczestnikowi programu.

2. Jeśli uczestnik programu zgłasza do rozliczenia własne podatki, to od należnej opłaty odejmujemy sumę prowizji zgromadzonej w Programie Partnerskim (prosimy o dodanie takiej dyspozycji w uwagach formularza rejestracyjnego lub w e-mailu).

3. Jeśli zgromadzona prowizja Programu Partnerskiego na koncie Partnera osiągnie kwotę minimalną w wysokości 500 zł, Partner może poprzez e-mail zgłosić chęć wypłaty zgromadzonej prowizji. Realizacja wypłaty dokonywana będzie przez Organizatora tylko wtedy, gdy otrzyma on od Partnera fakturę lub rachunek z tytułu podpisanej umowy-zlecenia, uwzględniające uprzednio ustaloną między stronami i zweryfikowaną kwotę pieniężną. Wypłata następuje w formie przelewu na wskazane w rachunku/fakturze przez Partnera konto bankowe. Faktura lub rachunek nie mogą być wystawione na termin płatności krótszy niż 7 dni oraz na inny sposób płatności niż przelew na konto bankowe.

UWAGA: Konta nieaktywne przez okres 12 miesięcy (brak poleceń i brak zarejestrowanego logowania do konta) są automatycznie usuwane z naszego systemu.

Podsumowując, proponujemy unikalną ofertę współpracy i szansę na zdobycie dodatkowego źródła dochodu. Jeśli jesteś nią zainteresowany, to prosimy o kontakt.

MASZ PYTANIE ?
Zadzwoń lub wypełnij ten formularz.
Odpowiemy bez zobowiązań!
Wysyłając tą wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na przesyłane pytanie. Pełna treść klauzuli.
Polityka prywatności
LOGOWANIE
Zaloguj się do swojego konta partnerskiego.