Strona główna  |  PANEL KLIENTA  |  Kontakt       
Zwrot podatku UK, Anglia Zwrot podatku USA Zwrot podatku Irlandia Zwrot podatku - Infolinia

KROK
1
WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
W ciągu kilku minut otrzymasz e-mailem potwierdzenie zgłoszenia wraz z oszacowaniem
zwrotu, dalszymi instrukcjami oraz formularzami podatkowymi, które należy
wydrukować, podpisać i przesłać do nas.
Jeśli chcesz wcześniej poznać kwotę należnego zwrotu i naszej prowizji
to skorzystaj z KALKULATORA ZWROTU PODATKU
KROK
2
Po otrzymaniu dokumentów sprawdzamy ich poprawność i natychmiast
WYPEŁNIAMY TWOJE DEKLARACJE PODATKOWE
Informujemy Cię gdy są gotowe i równocześnie prosimy o wpłatę prowizji.
Po potwierdzeniu wpłaty deklaracje są niezwłocznie wysyłane do USA.
KROK
3
OTRZYMUJESZ ZWROT PODATKU!
Na Twój adres przychodzą czeki wysłane
bezpośrednio przez urząd podatkowy w USA
lub alternatywnie zwrot wpływa na Twoje konto w USA.
PODATKI PŁACONE W USA:
Pracując w USA masz potrącane z wypłat zaliczki na podatek dochodowy. W zależności od stanu, w którym wykonywana była praca, zaliczki te wynoszą od 10-20% dochodu. Po powrocie do Polski możesz ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku. W tym celu należy złożyć w amerykańskim urzędzie podatkowym (IRS) deklarację podatkową uwzględniającą wszystkich pracodawców.

Zwrot podatku z USA Amerykański fiskus potrąca następujące rodzaje podatku:

- Podatek federalny (federal tax) - Przeważnie jest to 10% dochodu. Stawka ta rośnie w zależności od wysokości osiągniętych dochodów. Stosując różnego rodzaju odpisy podatkowe możliwe jest uzyskanie pełnego zwrotu nawet przy zarobkach w wysokości do 14.000 USD (kwota na rok 2015).

- Podatek stanowy (state tax) - 1-10% dochodu. Podatku tego nie potrącają następujące stany: Alaska, Florida, Nevada, New Hampshire, South Dakota, Tennessee, Washington i Wyoming. Możliwość odzyskania zaliczek na podatek stanowy zależy od sumy dochodów oraz przepisów podatkowych poszczególnych stanów.

- Podatki lokalne (local tax) - 1-2% dochodów. Zaliczki te niestety nie podlegają zwrotowi.

Zdarza się, że pracodawcy potrącają też w formie podatku zaliczki na ubezpieczenia zdrowotne (Social Security tax (FICA) oraz Medicare tax). Ich zwrot przysługuje tylko studentom pracującym na podstawie wizy J-1, których promesa wizowa wystawiona została przez instytucję rządową USA - np. uczelnię. Zwrot ten nie przysługuje niestety uczestnikom programów Work and Travel.

Każdy kto pracował na Work and Travel USA ma obowiązek złożyć federalną deklarację podatkową w USA, bez względu na to czy podatki płacił czy nie. Sankcje dla obcokrajowców za niedopełnienie tego obowiązku to możliwy problem z uzyskaniem kolejnej wizy do USA jak również problem z uzyskaniem w przyszłości tzw. "zielonej karty".KIEDY MOŻESZ UBIEGAĆ SIĘ O ZWROT PODATKU Z USA:
Termin rozliczenia podatku z USA O zwrot podatku z Work and Travel USA możesz ubiegać się po zakończeniu roku podatkowego. Do końca stycznia wszyscy pracodawcy mają obowiązek rozesłać pracownikom dokumenty W2, będące podstawą ubiegania się o zwrot. W styczniu też, IRS publikuje aktualne formularze i tabele podatkowe.
Rozliczenia można dokonać w dowolnej chwili w ciągu 3 lat od zakończenia roku.
Procedura zwrotu podatku federalnego trwa 2-3 miesiące a stanowego 2-6 m-cy.
DOKUMENTY POTRZEBNE DO ROZLICZENIA PODATKU Z USA:
Dokumenty do rozliczenia podatku z USA - Dokument W2 od każdego pracodawcy
- W przypadku braku W2 - ostatni payslip wraz z dokładną nazwą i adresem pracodawcy
- Kserokopia Social Security Card
- Kserokopia wizy (z paszportu)ZWROT PODATKU Z WORK & TRAVEL USA:

Pracujesz... bawisz się... zwiedzasz... i korzystasz ze wszystkich uroków wyjazdu z programu Work & Travel USA. Po powrocie do nieco mniej ekscytującej polskiej rzeczywistości, pomyśl przez chwilę o formalnościach, jakie czekają Cię już po przyjeździe.

Wiemy dobrze, że kwestia podatków nie jest tym, co kręci ludzi najbardziej, ale jeśli poświęcisz 5 minut na przeczytanie tych informacji, rozliczanie się z urzędami może stać dla Ciebie o wiele prostsze, a przynajmniej nie będzie przypominało wyprawy przez amazońską dżunglę pełną jadowitych formularzy i groźnych urzędowych pułapek.

Podatek w skrócie
Po pierwsze, będąc uczestnikiem programu W&T, musisz złożyć deklarację podatkową w Stanach. Musi to zrobić każdy legalnie zatrudniony obcokrajowiec, a takim przecież jesteś. Po drugie, nie chcesz w przyszłości pozbawiać się prawa wjazdu na terytorium kraju lub nabawić problemów z uzyskaniem zielonej karty, prawda? Po trzecie, Twój pracodawca i tak odciąga z pensji zaliczki na opłatę podatku federalnego, stanowego, a nawet innych opłat lokalnych i grzechem byłoby się nie starać o zwrot kwoty, która może stanowić od 10 do 20% wypracowanej przez Ciebie sumy.

Procedury na skróty
Zagłębianie się w procedury związane ze zwrotem podatku z USA często przyprawia o ból głowy… dlatego studenci zlecają to nam – profesjonalnym firmom, które specjalizują się w odzyskiwaniu podatków dla swoich klientów. W TAX Consulting działamy trochę jak osobisty księgowy, którego zadaniem jest zrobić wszystko, żeby Twój zwrot okazał się jak najwyższy i uzyskany zgodnie z procedurami. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w przepisach, szukamy, drążymy i nie popełniamy błędów, które zdarzają się ludziom odzyskującym podatek na własną rękę.
Musisz wiedzieć, że na programie Work&Travel masz status nierezydenta podatkowego USA i dlatego musisz rozliczyć się jako nierezydent (wymaga to złożenia deklaracji podatkowych w formie pisemnej i trwa średnio 3 miesiące). Jeśli kusi Cię samodzielne rozliczenie online przez programy typu TurboTax, to zauważ, że w ten sposób rozliczasz się jako rezydent podatkowy USA. Zwrot może być wysoki i szybki, ale wcześniej czy później możesz spodziewać się korekty rozliczenia i wezwania do zwrotu nadpłaty wraz z karą i odsetkami. Dzieje się tak, gdyż standardowe odpisy podatkowe dla rezydentów są dużo wyższe niż dla nierezydentów. Wyższe, ale Tobie niestety nie przysługujące.
Widząc oferty tanich rozliczeń ze zwrotem w 2-4 tygodnie, bądź pewny, że ktoś (przeważnie bez uprawnień i podpisanej umowy) wpisze po prostu Twoje dane w program TurboTax. Tymczasem ten sam zwrot możemy uzyskać dla Ciebie legalnie.

Jak to działa?
Do końca stycznia pracodawca wystawi Ci dokument W2, który stanowi podstawę do ubiegania się o zwrot podatku. W tym samym czasie Internal Revenue Service opublikuje obowiązujące formularze i tabele podatkowe określające kwoty zwolnione w danym roku. Wtedy do pracy przystępujemy my, rozpoczynając zleconą przez Ciebie procedurę zwrotu podatku federalnego i stanowego. Na podstawie dostarczonych dokumentów TAX Consulting przeprowadza proces zwrotu, po którym otrzymujesz czek bezpośrednio z urzędu. Ponieważ zwrot trafia bezpośrednio do Ciebie, więc o wpłatę naszej prowizji prosimy przed wysłaniem deklaracji podatkowych do USA. Ale bez nerwów :) Kiedyś ustaliliśmy, że nasze prowizje będą najniższe na rynku i ściśle trzymamy się tego założenia. Jeśli więc znajdziesz ofertę z niższą prowizją, my zaproponujemy Ci coś lepszego.

Jakie jest Twoje zadanie?
Oczywiście nawet najlepszy specjalista nic nie zdziała w sytuacji, gdy dane od klienta są niekompletne lub zawierają błędy. Takich sytuacji staramy się unikać, dlatego chcemy podrzucić Ci kilka wskazówek, które pozwolą uniknąć zbędnych komplikacji. Przede wszystkim więc, sprawdź swoje dokumenty, najlepiej będąc jeszcze na miejscu w USA:

- Zweryfikuj pisownię swojego imienia i nazwiska na Social Security Card. Zapis, oczywiście bez polskich znaków, nie powinien zawierać żadnych literówek, które zdarzają się w naszej pracy dość często. Korektę najlepiej załatwić od razu przez Social Security Office, ponieważ po powrocie do Polski nie będzie to już możliwe.
- Zrób kopię Security Card albo jej zdjęcie.
- Sprawdź pod kątem zapisu również swój ostatni payslip, a także porównaj numer SSN (te wszystkie elementy muszą się zgadzać z kartą Social Security). Jeśli zauważysz błędy, zgłoś je pracodawcy i poproś o poprawienie ich u niego w systemie. To na ich podstawie będzie wystawiany dokument W2, który nie może zawierać błędów.
- Przed wyjazdem ze Stanów upewnij się, że Twój pracodawca ma Twój poprawny adres zamieszkania w Polsce. Tam właśnie wyśle dokument W2, na podstawie którego będziesz ubiegać się o zwrot podatku.
- Zostaw pracodawcy swój adres e-mail, ponieważ W2 często przekazywany jest drogą elektroniczną.
- Pamiętaj o tym, by zapisać wszystkie nazwy i adresy swoich pracodawców, na wypadek gdyby z jakichś powodów W2 do Ciebie nie dotarło.PYTANIA I ODPOWIEDZI:
1. W jakiej wysokości zwrotu podatku federalnego mogę się spodziewać?
2. W jakiej wysokości zwrotu podatku stanowego mogę się spodziewać?
3. Dlaczego nie mogę odzyskać całości podatku?
4. Potrącono mi podatki SS, FICA lub Medicare. Czy mogę je odzyskać?
5. Co to jest dokument W-2?
6. Nie otrzymałem dokumentu W-2. Co zrobić?
7. Otrzymałem błędnie wystawione W-2. Co zrobić?
8. Czy potrzebne są oryginały W-2, czy wystarczy kserokopia lub scan?
9. Co to jest payslip?
10. Co to jest dokument 1042-S?
11. Nie mam ostatniego payslip-u ani W-2. Co zrobić?
12. Czy zeznanie podatkowe musi uwzględniać wszystkich pracodawców?
13. Nie mam kopii Social Security Card. Czy jest to problem?
14. Nie mam kopii wizy z paszportu. Czy jest to problem?
15. Czy potrzebne dokumenty mogę wysłać e-mailem?
16. Czy muszę u Was podpisywać upoważnienie dla IRS?
17. Kiedy należy składać podania o zwrot podatku?
18. Jakie są konsekwencje wysłania dokumentów po 15 kwietnia?
19. Czy można ubiegać się o zwrot z wcześniejszych lat?
20. Jak długo trwa procedura zwrotu?
21. Czy mogę otrzymać czek na adres odmienny od adresu zameldowania?
22. Czy zamiast czeku pieniądze mogą zostać przelane na moje konto?
23. Czy muszę o czymś pamiętać podczas pobytu na Work and Travel USA?
24. Byłem uczestnikiem programu Internship, czy odzyskam podatek?
25. Byłem uczestnikiem programu Camp America, czy odzyskam podatek?
26. Pracowałem w USA na podstawi wizy H2B, czy odzyskam podatek?
27. Na początku kolejnego roku otrzymałem Form 1099G. Co to oznacza?
28. W kolejnym roku otrzymałem z urzędu formularze. Co to oznacza?
29. Dlaczego muszę rozliczyć się z Urzędem Podatkowym w USA?
30. Czy dochody z USA trzeba zgłaszać w Polsce?


Zwrot podatku z USA - Cennik
FORMA ZWROTU PODATKU Z USA:
Czek przesyłany przez urząd na adres klienta lub przelew na konto klienta w USA. Ponieważ zwrot trafia z urzędu bezpośrednio na adres/konto klienta, nasza prowizja pobierana jest przed wysłaniem deklaracji podatkowych do USA.GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY:
Jeśli uda Ci się znaleźć korzystniejszą ofertę innej firmy to wskaż nam ją a otrzymasz jeszcze lepsze warunki!MOŻLIWE RABATY:
Aby uzyskać wybrany rabat należy podać jego kod podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. Niżej wymienione rabaty nie łączą się (możesz użyć tylko jednego).

Rabat 10% - kod AGAIN
- gdy rozliczasz się u nas kolejny raz
(w chwili wypełniania zgłoszenia musisz mieć uregulowaną opłatę za wcześniejsze zgłoszenie)

Rabat  5-10% - gdy podasz kod otrzymany od naszego partnera

Rabat  5% - kod KARTA
- dla posiadaczy karty ISIC, EURO<26, GITc lub Planeta Młodych
(do przesyłanych nam dokumentów musisz załączyć kopię aktualnej karty)


Rabaty grupowe Work and Travel USA:
Aby uzyskać rabat grupowy, organizator grupy musi przesłać nam listę osób w grupie
i uzyskać swój kod. Każda osoba z grupy musi zaś podać w swoim zgłoszeniu kod uzyskany od organizatora.

Rabat 10% - gdy rozliczasz się w grupie 10-19 osób
Rabat 15% - gdy rozliczasz się w grupie od 20 osób wzwyż
Zwrot podatku z Work and Travel USA
OPINIE KLIENTÓW TAX CONSULTING:
(ROZLICZENIA USA)

Opinie klientów rozliczających podatek z W&T USA znajdziesz również na naszym fanpage-u: facebook.com/ZwrotPodatkuWorkAndTravelUSA/reviews


Jakub S
(Bydgoszcz):
To już mój drugi raz, gdy korzystam z usług Tax Consulting. Za każdym razem wszystko przebiegło bez najmnniejszego problemu. Polecam.

Agata B
(Grudziadz):
Super obsługa, zawsze dobry kontakt. Czułam się dobrze 'zaopiekowana'. Na pewno przy najbliższej okazji skorzystam z usług Waszej firmy jeszcze raz. Pozdrawiam

Sylwia U
(Grodzisko):
Serdecznie polecam firmę Tax Consulting do rozliczania podatków zza granicy. Wszystko przebiegło sprawnie, a kontakt z doradcą był bardzo dobry i pomógł rozwiać wszelkie wątpliwości.

Szymon G
(Wodzisław):
Bardzo dobra obsługa. Zawsze mogłem liczyć na pomoc.

Maciej K
(Janów):
Wszystko szybko i sprawnie załatwione, przy następnej okazji również skorzystam z usług TAX Consulting. Pozdrawiam

Aleksandra M
(Lódź):
Szybko, sprawnie oraz bardzo miła obsługa. Dziękuję!

Konrad P
(Poznań):
Wszystko przebiegło sprawnie i bardzo szybko. Zdecydowanie polecam.

Ewa K
(Kominek):
Bardzo profesjonalna firma.

Tomasz D
(Pruszcz):
Serwis działa naprawdę szybko i sprawnie. Instrukcja jest czytelna i nie sprawia problemu.

Dominik J
(Dęblin):
Wszystko w najlepszym porządku. 100% zadowolenia.

Patrycja B
(Gubin):
Obsługa na wysokim poziomie, profesjonalna i szybka pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych ze zwrotem podatków.

Agnieszka C
(Myślenice):
Cały proces zwrotu przebiegł sprawnie, bez żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Tomasz S
(Rzeszów):
Fachowa i solidna firma, świetny kontakt i wszystko intuicyjnie proste. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Maciej P
(Opole):
Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Formalności przeprowadzane są szybko i przejrzyście. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Agnieszka S
(Górno):
Polecam usługi firmy TAX Consulting, cała procedura przebiegła sprawnie i bezproblemowo.

Stanisław Z
(Kolbudy):
Wszystko rzetelnie i szybko. Pozdrawiam

Katarzyna G
(Bydgoszcz):
Bardzo kompetentna i miła obsługa, czeki otrzymałam bardzo szybko. Bardzo polecam.

Anna S
(Ostrowiec):
Wszystko sprawnie i bezproblemowo! Dziękuje!

Witold K
(Inowrocław):
Firma szybko i profesjonalnie zajęła się moim zwrotem podatku z USA, a tzw. "papierologia" była zredukowana do minimum, co jest dla mnie dużym plusem. Tax Consulting jest firmą godną polecenia.

Piotr G
(Skierniewice):
Wszystko sprawnie i bardzo szybko! Polecam!

Weronika C
(Rejowiec):
Bardzo profesjonalnie, szybko i bez problemów. Polecam!

Jakub S
(Bydgoszcz):
Polecam, wszystko przebiegło sprawnie i szybko.

Artur K
(Opatów):
Współpraca z Państwem poszła w jak najlepszym porządku, sprawnie i szybko. Dziękuje.

Dominika J
(Zrębice Drugie):
Super, sprawnie i skutecznie (bez zbędnych telefonów, pytań i tego typu historii, tylko konkret). Polecam!

Marta S
(Poznań):
Wszystko przebiega bardzo sprawnie i przejrzyście. W razie jakichkolwiek problemów np błędu w formularzu albo przesunięcia ostatecznej daty składania wniosków, firma wiele razy poszła nam na rękę (grupa 20 osób do zniżki), nie było żadnego problemu. Odpowiedź na mail z zapytaniem była zawsze maksymalnie na następny dzień. Również na bieżąco byliśmy informowani o każdym następnym etapie całego procesu. Czeki już są u mnie, a jedyne co musiałam zrobić to przelać opłatę i złożyć jeden podpis, reszta zrobiła się "sama". BARDZO polecam :) 100% profesjonalizm.

Karolina W
(Siedlce):
Super, że ceny są elastyczne w zależności od kwoty zwrotu i naprawdę można się fajnie dogadać. Dodatkowo bardzo dobry kontakt mailowy. Sympatycznie i szybko. Ocena najlepsza.

Magdalena L
(Kołobrzeg):
Serdecznie polecam. Wszystko jest załatwione sprawne, szybko i profesjonalnie. Kwota zwrotu zgodna z początkowymi szacunkami.

Malgorzata S
(Wieluń):
Bardzo sprawny i szybki serwis. Dokumenty zostały wysłane do rozliczenia do USA jeszcze tego samego dnia, w którym doszły pocztą do Tax Consulting. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić to brak informacji na stronie o możliwych sposobach zapłaty; dopiero w mailu, który dostałam po wypełnieniu formularza okazało się, że płatność jest dokonywana przelewem. Fajnie byłoby, gdyby istniała też możliwość zapłacenia kartą przez internet.

Monika G
(Bydgoszcz):
Pomimo problemów ze strony urzędu stanowego odzyskałam swój zwrot podatku. Zdecydowanie na plus jest komunikacja z Państwa strony i zainteresowanie sprawą, dzięki temu pomimo problemów byłam spokojna, ze zajmą sie Państwo moja sprawa rzetelnie. Zdecydowanie poleciłabym Państwa usługi osobie która pracowała za granicą i potrzebuje pomocy podatkowej.

Paulina K
(Toruń):
Bardzo pomocne, bezstresowe załatwianie rozliczeń podatkowych. Polecam ;)

Dominika P
(Kraków):
Proces zwrotu podatku przebiegł szybko i sprawnie, ze strony firmy TAX Consulting wszystko działało bez zarzutu.

Grzegorz M
(Warszawa):
Jestem bardzo zadowolony z waszej usługi. Przede wszystkim wasza obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie, żeby wymienić kilka rzeczy: błyskawiczny kontakt, obszerne i na temat wyjaśnienia, spora wiedza i doświadczenie. Na pewno będę wszystkim znajomym polecał. Dziękuję.

Paulina Ł
(Szczecin):
Zero problemów. Miły kontakt i bardzo szybka realizacja! POLECAM!!!

Maciej S
(Poznan):
Wszystko elegancko. Zadowolony dostałem zwrot:))

Katarzyns
(Gdańsk):
Szybka i sprawna obsługa bez żadnych problemów.

Mateusz M
(Inowrocław/Gdynia):
Serdecznie dziękuję za współpracę, która przebiegła na najwyższym poziomie. Jestem w pełni zadowolony. Pozdrawiam.

Joanna P
(Krakow):
Wszystko przebieglo szybko i bezproblemowo.

Anna N
(Barkowice):
Praca układała się bardzo dobrze. To pomocni i kompetentni doradcy.

Emil K
(Kościan):
Po wykonaniu swojej roboty, absolutnego MINIMUM i otrzymaniu potwierdzenia wpłaty prowizji dla TAX CONSULTING dokumenty zostały natychmiastowo wysłane do USA. Wszystkie instrukcje czytelne, proste w realizacji, czułem się jak dziecko prowadzone za rączkę (wielki pozytyw). Czek otrzymałem po 6 tygodniach. Zdecydowanie POLECAM!!!

Ewelina Ł
(Susz):
Bardzo dobra firma, bardzo dobry kontakt mailowy z przedstawicielem. Co prawda zwrot podatku stanowego dostałam dopiero we wrześniu ale to było spowodowane winą urzędu w stanie, w którym pracowałam, a nie firmy TAX Consulting. Z całą pewnością skorzystam z usług rozliczania podatku w przyszłym roku.

Patrycja N
(Warszawa):
Świetny kontakt i obsługa. Polecam!!

Magda P
(Buk):
Jestem bardzo zadowolona z usług Tax Consulting. Firma została mi polecona przez znajomych i szczerze mogę ją polecić dalej. Wszystkie informacje, dane wysyłki są na bieżąco aktualizowane, wszystko jest jasne. Czek doszedł dużo szybciej niż się tego spodziewałam! Dziękuję!

Marcin D
(Łódź):
Rewelacja!

Paweł T
(Białystok):
Bardzo dobra komunikacja podczas rozliczania podatku, szybko wysłane dokumenty, otrzymany zwrot zgodnie z kalkulacją oraz bardzo przystępna cena usługi.

Magda K
(Kraków):
Jestem bardzo zadowolona. Z usług biura skorzystałam z polecenia znajomej, a teraz sama będę je polecać. Szybki i sprawny kontakt. Jasne procedury. Gdy nie doszedł drugi czek, biuro błyskawicznie podjęło kroki i czek przysłano. Super!

Ola
(Puławy):
Jestem bardzo zadowolona z pomocy Tax Consulting przy rozliczeniu podatku z USA. Współpraca bezproblemowa, utrzymany kontakt mailowy, wykazane zainteresowanie klientem. Bez zastrzeżeń.

Barbara N
(Wrocław):
Polecam ten serwis, szybkie odpowiedzi mailowe na wszystkie pytania, sprawa załatwiona pomyślnie.

Katarzyna Z
(Gdynia):
Sprawnie i szybko. W razie wątpliwości odpowiadano na wszystkie moje pytania. Co więcej, mogłam liczyć na przypominanie o terminach i formalnościach. Z pewnością skorzystam w przyszłości!

Magda S
(Kraków):
Szybko i sprawnie. Rozliczałam podatek z dwóch lat. Otrzymałam pełen zwrot federalnego i stanowego podatku. Dziękuję i polecam ;)

Aleksandra G
(Poznań):
Tax Consulting jest profesjonalną firmą, odpowiedzialną i rzetelną.

Karolina C
(Pruszków):
Polecam, super, profesjonalna firma, która na czas wywiązuje się ze zobowiązań i dba o klienta.

Monika W
(Mielec):
Szybko, sprawnie i bez problemów! POLECAM :)

Izabela D
(Kraków):
Profesjonalna obsługa.

Paulina J
(Płock):
Bardzo rzetelna firma, sprawnie działająca i szczerze dbająca o klienta.

Kamila K
(Zawiercie):
Dobry kontakt, uprzejma obsługa. Po wysłaniu dokumentów dosyć długo nie otrzymałam potwierdzenia. Po 2 tygodniach wysłałam maila, szybko dostałam odpowiedź z przeprosinami i 10% rabatem. Rozumiem, że każdemu może zdarzyć się jakaś pomyłka, dlatego plus za kulturalne i odpowiednie zareagowanie na zaistniałą sytuację. Wszystko inne bez problemów.

Dawid O
(Kraków):
Usługi na najwyższym poziomie. Polecam DEO

Aleksndra C
(Warszawa):
Bardzo dobra firma, pomogła w odzyskaniu zwrotu podatku całkiem szybko, wszystko poszło sprawnie, bez problemów oraz tanio.

Katarzyna Ł
(Żary):
Świetna firma, wszystko na czas, zero jakichkolwiek pojawiających się wątpliwości. Informuja na bieżąco o każdym wykonanym kroku. Polecam!

Adrianna B
(Ciecierzyn):
Po wysłaniu dokumentów trzeba było trochę poczekać, ale jak już dostałam informację o tym, że czeki mają być wysłane, to przyszły bardzo szybko - tydzień szły ze Stanów :) Osobiście jestem bardzo zadowolona. Z tego co porównywałam, to jest to najtańsza firma zajmująca się zwrotem podatku i chyba najlepsza :) Otrzymałam cały zwrot, który mi przysługiwał. Polecam!

Elżbieta B
(Wrocław):
Wszystko poszło bardzo sprawnie i na czas. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi.

Kacper P
(Katowice):
Wszystko jak najbardziej w porządku, właściwie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko na początku zostało mi jasno wyjaśnione, a czek doszedł szybciej niż się spodziewałem.

Julia P
(Jarocin):
Wszystkim polecam firmę TAX Consulting! Dobry kontakt, przesyłają wszystkie niezbędne informacje. Wysłałam zgłoszenie w marcu, a czeki były u mnie pod koniec czerwca/ początek lipca. Wszystko przebiegło szybko i bez komplikacji ;) POLECAM

Asia K
(Kalisz):
Szybko sprawnie i bez żadnych problemów, polecam :)

Anna B
(Lidzbark):
Bardzo szybkie i sprawne załatwienie sprawy, dobry kontakt. Na pewno w przyszłości skorzystam. Polecam wszystkim!

Agnieszka C
(Radom):
Kompleksowa obsługa, stały kontakt z szybkimi informacjami zwrotnymi. Firma rzetelna i godna polecenia.

Aneta M
(Lublin):
Profesjonalna obsługa, niewiele formalności i rozsądny cennik. Jestem bardzo zadowolona.

Paulina K
(Żnin):
Polecam, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo dobry kontakt z klientem, odpowiedź na każde nurtujące pytanie w błyskawicznym czasie, 10/10!

Małgorzata W
(Dzierżoniów):
Szybkie załatwienie rozliczenia.

Mateusz D
(Łódź):
Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie polecam skorzystanie z usług TAX Consulting wszystkim, którzy nie mają czasu i ochoty męczyć się z "papierkową robotą".

Grzegorz K
(Bydgoszcz):
Wszystko przebiegło jak należy, po kilku dniach od zgłoszenia papiery poleciały do USA, a po 3 miesiącach dostałem czeka :) Bardzo profesjonalna firma, na pewno wybrał bym ją ponownie ;)

Patryk F
(Nowy Sącz):
Wszystko jak najbardziej ok!

Monika O
(Warszawa):
Wszystko szybko i sprawnie, człowiek nie musi się martwić, czy wszystko będzie załatwione. Polecam TAX Consulting przy rozliczaniu podatku z American Dream :)

Justyna P
(Wrocław):
Wszystko sprawnie i bardzo szybko. Najtańsze usługi zwrotu podatku z USA, które znalazłam w sieci.

Patrycja Ś
(Wolsztyn):
Wszystko super :)

Paweł E
(Tarnowskie Góry):
Jestem bardzo zadowolony z usług TAX Consulting, pełen profesjonalizm wszystko wyjaśnione w jasny i profesjonalny sposób. Polecam!!

Monika Z
(Olesnica):
Wszystko super, najlepsze ceny.

Dominika L
(Wierzchowisko):
Jestem bardzo zadowolona, obsługa klienta przez telefon bardzo miła, nie trzeba było długo czekać na infolinii jak to się zwykle zdarza. Ogólnie wszystko na plus. Polecam!

Klaudia K
(Tarnowskie Góry):
Pełen profesjonalizm, szybka obsługa i prosta procedura;))) Jestem zadowolona w 100%

Maria P
(Poznań):
Serdecznie polecam usługi firmy Tax Consulting w zakresie zwrotu podatku z USA. Zdecydowaną zaletą jest korzystna prowizja, w porównaniu do innych firm jest ona naprawdę niewysoka, a dodatkowo przy zapisie grupowym lub poprzez facebooka można zyskać dodatkowy rabat.

Martaa B
(warszawa):
Wszystko załatwione sprawnie i bezproblemowo. Jestem zadowolona z usług Tax Consulting :)

Małgorzata K
(Wolbórz):
Wzorowa obsługa klienta, pracownicy bardzo sympatyczni i zawsze gotowi do wyjaśnienia wszelkich niejasności. Nie ma problemu z dodzwonieniem się na podany numer telefonu, szybka odpowiedź na wiadomości. Czek ze zwrotem podatku otrzymałam szybciej niż się tego spodziewałam. Nie mam nic do zarzucenia tej firmie, wszystkim gorąco polecam :)

Marta B
(Wierzchowisko):
Bardzo profesjonalna obsługa! :)

Maciej K
(Gostyń):
Po raz drugi skorzystałem z Waszych usług i jestem zadowolony. Trochę było czekania, ale to nie z Waszej winy :) A 9, żeby nie spoczywać na laurach :) Pozdrawiam Maciej

Magdalena P
(Lublin):
Po raz czwarty ubiegałam się o zwrot podatku z USA, lecz pierwszy raz korzystałam z usług Państwa firmy. Muszę przyznać, że łatwość z jaką można dopełnić wszelkich formalności i szybkie działanie są zdecydowanie atutami TAX Consulting. Już w tym momencie wiem, że na pewno skorzystam z Państwa usług w przyszłym roku.

Ewelina C
(Ziemięcice):
Bardzo polecam firmę Tax Consulting. Szybko załatwili moją sprawę (zwrot podatku z USA) i pomogli mi odzyskać cały podatek. Kontakt z nimi przebiega bardzo sprawnie, ludzie są pomocni, a cena za usługi w sam raz. Polecam jeszcze raz! :)

Piotr Ż
(Szczecin):
Miły Pan w biurze, wszystko zgodnie z uzgodnieniami, generalnie super:) nie można się do niczego przyczepić:)

Paulina W
(Kołobrzeg):
Bardzo dobra współpraca, rzetelna firma. Najwyższa jakość w jak najszybszym terminie. Gorąco polecam ;)

Katarzyna M
(Warszawa):
Wszystko super, szybko jasno i bezproblemowo, polecam

Marta K
(Poznań):
Szybko i bezproblemowo! Jeszcze skorzystam!

Iga S
(Piotrków):
Polecam biuro, profesjonalna obsługa, szybki i dobry kontakt, czek przyszedł równo po 3-ech miesiącach.

Paweł W
(Poznań):
Korzystałem z pomocy "TAX Consulting" już drugi raz i nie zawiodłem się. Tym razem mój przypadek był bardziej złożony, ponieważ nie przebywałem na terenie Stanów Zjednoczonych w roku kiedy otrzymałem premię, ale udało się wszystko szybko i poprawnie załatwić. Dostawałem szybkie i konkretne odpowiedzi na moje pytania. Cały proces był prosty, bezstresowy, a wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. Dodatkowo otrzymałem zniżkę za ponowne korzystanie z usług tej firmy. Jak najbardziej polecam.

Maks K
(Łódź):
Wszystko bardzo sprawie, świetny kontakt. Gorąco polecam!

Olek T
(Lisków):
Najtańsza oferta w internetach. Czas oczekiwania standardowy. Jak na tą cenę prymusowy! Pierwszy raz się rozliczałem z podatku z USA ale jak będę na przyszłość się rozliczać ponownie to na pewno wybiorę też tą firmę. :)

Adrian W
(Gniezno):
Wszystko poszło sprawnie i szybko. Polecam

Paweł M
(Kraków):
Wszystko doskonale, sprawnie, wzorowy kontakt, zwrot podatku wpłynął na konto. Sama radość! :) Gorąco polecam!

Wiola W
(Łódź):
Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i kompetentna obsługa.

Joanna F
(Olsztyn):
Korzystałam 4 razy i nigdy nie miałam żadnych problemow. Szybka i rzetelna realizacja, plus stały kontakt. Bardzo pozytywnie. Polecam.

Piotr
(Sochaczew):
Cała procedura zwrotu podatku przebiegła bardzo sprawnie - ok 2 msc. Biuro w sposób przejrzysty i zrozumiały informuje o wszelkich formalnościach - rodzaju niezbędnych do wysłania dokumentów, sposobu wypełnienia wniosków itp. oraz o możliwości sprawdzenia statusu sprawy na stronie IRS. Jedyny mankament to może dość droga prowizja, aczkolwiek po otrzymaniu czeku ze zwrotem podatku - nie narzekam :) Biuro na pewno godne polecenia!

Dominika
(Sandomierz):
Nie mam zastrzeżeń co do wiarygodności, profesjonalizmu oraz czasu realizacji zwrotu podatku.

Zuzanna
(Chorzów):
Wszystko bez problemu, szybko i sprawnie, czeki dotarły nawet szybciej niż się spodziewałam, polecam!

Sandra
(Śliwice):
Jestem zadowolona, wszystko zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam:)

Aleksandra
(Ślesin):
Obsługa klienta bez zastrzeżeń. Szybkie odpowiedzi mailowe i telefoniczne. Bardzo dobry kontakt i interwencja w razie pytań zainteresowanego.

Leszek
(Nowa Sól):
Szybka i sprawna obsługa bez żadnych poślizgów. Jasne warunki umowy. Wszystko zrealizowane zgodnie z planowanymi założeniami.

Kamil
(Szczecin):
Wszystko załatwione tak jak należy, bardzo dobry kontakt. Rzetelna obsługa, pomoc w przypadku problemów z otrzymaniem zwrotu.

Julia
(Warszawa):
Całość przeprowadzona bardzo sprawnie, wysłałam dokumenty i nie musiałam się martwić. Dziękuję!

Aleksandra
(Gdynia):
Jasno opisany schemat działania (co należy wydrukować, gdzie podpisać itp), szybkie załatwienie spraw, szybka odpowiedź na maila, zniżka grupowa.

Paweł
(Przeworsk):
Załatwione szybko i w miarę tanio, czekałem łącznie mniej niż 3 miesiące.

Martyna
(Radzionków):
Super, wszystko na czas. Szybkie załatwienie formalnośći, brak problemów z kontaktem.

Aleksandra
(Warszawa):
Bardzo sprawnie i szybko. Odzyskałam pełny zwrot podatku. Polecam!

Jakub
(Racula):
Już kolejny raz skorzystałem z oferty jaką przedstawiło TAX Consulting. Po raz kolejny jestem w 100% usatysfakcjonowany tym w jaki sposób firma podchodzi do klienta. Wszelkie formalności dokonuje się bardzo szybko, bieżąco informowany jestem o każdej podejmowanej czynności. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nie mam żadnych zastrzeżeń, pełen profesjonalizm. Oby tak dalej! Polecam wszystkim.

Bartłomiej
(Gdynia):
Sprawnie, profesjonalnie. Polecam i dziękuję.

Natalia
(Nowy Sącz):
Bardzo dobra firma. Szybko, miło i sprawnie. Dziękuję.

Karolina
(Kielce):
Współpracę z Tax Consulting oceniam bardzo dobrze, wszystko przebiegło zgodnie i bardzo szybko uzyskałam zwrot podatku z USA. Szczególnie doceniam szybkie odpowiedzi na wysyłane wiadomości mailowe. Gdy będzie taka możliwość, to na pewno jeszcze raz się zdecyduję na korzystanie z usług Tax Consulting. Na chwilę obecną będę Państwa polecać znajomym. Pozdrawiam serdecznie, Karolina

Agata
(Wroclaw):
Bardzo szybkie i rzetelne załatwienie sprawy. Wszystkie informacje zostały mi udzielone na początku współpracy. Sprawy potoczyły się bardzo szybko. Pierwszy czek otrzymałam już po miesiącu od momentu wysłania dokumentów. Cena najniższa na rynku! - porównywałam opłaty z wieloma konkurencyjnymi firmami. Moglibyście rozszerzyć ofertę o podatek z Niemiec:)

Wojciech
(Białystok):
Jak zwykle szybko, sprawnie i bezproblemowo pieniądze po wyznaczonym czasie trafiły na konto. Polecam gorąco

Karina
(Piła):
Fantastyczna obsługa! Zawsze błyskawiczna odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Szybko i prosto !

Łukasz
(Chojnice):
W pełni profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt, odpowiedź zawsze otrzymasz szybko i na temat. Jeśli pojawią się jakieś problemy - możesz liczyć na pomoc.

Patrycja L
(Gdańsk):
Szybko, sprawnie, miło i profesjonalnie :) Dokładnie tak sobie wyobrażałam procedurę zwrotu podatku.

Cyprian S
(Busko-Zdrój):
Polecam. Wszystko zgodnie z opisem, terminy dotrzymane.

Rafał C
(Swarzędz):
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Pełen profesjonalizm oraz bardzo szybki zwrot podatku, zarówno stanowego, jak i federalnego. Polecam

Bartek N
(Bydgoszcz):
Polecam firmę TAX Consulting jako specjalistę z zakresu zwrotu podatku z zagranicy. Każdy etap został poprowadzony bardzo profesjonalnie i skutecznie. Należy wspomnieć również o najniższych kosztach oraz możliwości realizacji czeków w bardzo atrakcyjnej formie. Polecam wszystkim niezdecydowanym. 100% zadowolenia i gwarancji otrzymania pieniędzy!

Marta
(Gorzów Wlkp.):
Zainteresowanie klientem i fachowa pomoc.

Beata P
(Gdynia):
Współpracę oceniam na 10 punktów, szybka odpowiedź na maile i miła obsługa. Bardzo żałuję, że nie mogę zrealizować czeku za pośrednictwem Państwa firmy, realizowałam czek ze zwrotem stanowym, byłam bardzo zadowolona. Firma godna polecenia i zaufania. Dziękuję za współprace i życzę sukcesów.

Marta B
(Częstochowa):
Wszystko zgodnie z umową! :)

Ekaterina
(Warszawa):
Dziękuję za pomoc! Polecam!

Anna
(Radomsko):
Bardzo szybka i sprawna pomoc - staly kontakt. Rozliczam sie z roku na rok z pomoca Tax Consulting - Serdecznie polecam !!!

Sylwia D
(Lidzbark):
Szybka, wręcz ekspresowa obsługa. Informacje są przekazywane prosto i czytelnie, bez zawiłości. Bardzo podoba mi się fachowość wykonywanych usług, jestem zaskoczona, że zwrot podatku nastąpił tak szybko i dlatego z pewnością skorzystałabym ponownie z usług firmy TAX Consulting, a gdybym miała okazję poleciłabym tę firmę innym osobom.

Piotr B
(Zabrze):
Najtaniej, najszybciej, najbardziej profesjonalnie. Nic dodać nic ująć.

Robert T
(Tarnów):
Wszystko w jak najlepszym porządku. Kontakt z firmą 10/10, informacje rzetelne, bez owijania itp. . Na pewno skorzystam w przyszłości :).

Kamil N
(Gdańsk):
Jestem ogólnie zadowolony.

Kamila T
(Krakow):
Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Na pewno będę polecać firmę w przyszłości. Zwróciłam na Państwa uwagę dzięki przystępnej cenie, a teraz chwalę sobie także łatwość i szybkość oraz możliwość przelewu bezpośrednio na konto amerykańskie. Nie zdzierają Państwo pieniędzy za nic. Super!!!

Kuba T
(Racula):
Wszystko przebiegało zgodnie z planem, od kilku lat korzystam z oferty TAX Consulting. Rozliczanie nie wymaga żadnego wysiłku, tylko wkładu pieniężnego, co jednak najważniejsze DUŻO niższego niż u konkurencji. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!

Krzysztof S
(Piotrków Trybunalski):
Ekspresowa i profesjonalna obsługa !

EDYTA B
(BARTOSZYCE):
Z usług TAX consulting korzystam już po raz kolejny. Jak zwykle wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo. Pełen profesjonalizm. Polecam

Krzysztof W
(Poznań):
Mało formalności, szybka obsługa.

Dominika W
(Rybnik):
Wszystko szybko, sprawnie i bez jakiegokolwiek problemu, polecam w 100% !!!

Tomasz W
(Boguszów Gorce):
Czeki doszły po 1,5 miesiąca. Pełna satysfakcja.

Bartłomiej G
(Gdynia):
Tax Consulting wywiązało się wzorowo, dokładnie tak, jak zostało napisane na stronie zwrotpodatku.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jarek G
(Kalisz):
Gorąco polecam tą firmę, pomogli mi w otrzymaniu zwrotu w bardzo szybkim czasie, do tego prowizja jaką wzięli wyniosła 5,5% :) Gorąco polecam!

Natalia S
(Warszawa):
Ogromnie polecam. Szybko, łatwo i zwrot na koncie miałam po miesiącu.

Maria W
(Kozmian Wlkp):
Bardzo dziekuje za szbkie, fachowe i bezproblemowe zalatwienie sparawy:) Pozdrawiam serdecznie

Michał B
(Skierniewice):
Ocena 10 za klarowne instrukcje i szybkie działanie.

Sviatlana M
(Warszawa):
Szybko, sprawnie i przyjemnie!

Michał B
(Golub-Dobrzyń):
Pełen profesjonalizm, super kadra, bardzo pomocna i przede wszystkim szybko i wygodnie, 100% odzyskanego podatku!!! Polecam, zresztą i tak wybierzecie TAX Consulting...

Michał G
(Dębica):
Szybko i sprawnie, warto skorzystać z oferty firmy. Pełen zwrot, pełne zadowolenie.

Małgorzata G
(Toruń):
Rozliczenie podatku z USA przebiegło bezproblemowo i szybko (czek z zwrotem otrzymałam po 7 tygodniach). Firma rzetelnie wywiązała się ze swoich obowiązków. Możliwe, że kiedyś jeszcze skorzystam z Państwa usług.

Piotr P
(Kielce):
Z usług TAX consulting korzystam już po raz kolejny. Jak zwykle wszystko szybko i przedewszystkim rzetelnie. Dobry kontakt z infolinią. Polecam

Małgorzata R
(Racula):
Moja ocena 10, Od 5 lat realizuje czeki stanowe w tej firmie. Wszystko przebiega sprawnie i terminowo. Firmę polecam swoim znajomym.

Katarzyna D
(Warszawa):
Serdecznie polecam firmę Tax Consulting. Zanim zdecydowałam się na współpracę z firma, dokładnie przeanalizowalam oferty konkurencji. Okazało się, że Tax Consulting nie tylko ma najniższą prowizję, ale podjął się także odzyskać 100% podatku (jedna z firm konkurencyjnych Taxback obliczyla, że mam DOPLATE jednego z podatkow). Do końca nie wierzylam ze odzyskam całą sumę, aż do teraz, kiedy otrzymałam paychecki na całe kwoty. Koleżanka również otrzymała 100% zwrotu. Dobry kontakt mailowy z firma, szczerze polecam.

Dominika W
(Rybnik):
Wszystko poszło barrrdzo szybko i sprawnie po 8 tygodniach czek ze zwrotem podatku miałam już w rękach. Polecam!!!

Lukasz M
(Wolsztyn):
Dobry kontakt, sprawy załatwione sprawnie i bez zbędnych opóźnień

Jakub T
(Zielona Góra):
100% zadowolenia, kolejny raz nie zawiodłem się na tej firmie. Polecam!!

Natalia S
(Radom):
Same plusy, żadnych problemów. Wysłałam dokumenty i po prostu po 8 tygodniach dostałam wpłatę na konto. Rozliczałam się wcześniej z innymi firmami i było albo drogo, albo zwrot bardzo późno. W Tax Consulting poszło szybko, łatwo i za dobrą cenę. Super, polecam!

Anna S
(Bochnia):
Łatwo szybko i przyjemnie, jedyna rzecz którą musiałam zrobić to wysłać dokumenty, a przebieg rozliczenia w każdej chwili mogłam sprawdzić w panelu klienta. Czek otrzymałam po niecałych 3 miesiącach. Polecam!

Wojciech S
(Białystok):
Świetna obsługa szybki zwrot podatku :) Polecam na pewno skorzystam w przyszłym roku.

Anna R
(Sanok):
Firma TAX Consulting to moim zdaniem dobra firma, pracująca rzetelnie i terminowo. Nie mam nic do zarzucenia.

Emilia W
(Pionki):
Jesteście fantastyczni! Dostałam 100% zwrotu, a bardzo wątpiłam w to, że się uda. Czek dostałam trzy tygodnie przed spodziewanym terminem

Magdalena B
(Katowice):
Usługi firmy Tax Consulting oceniam jak najwyżej, z pewnością skorzystałabym z ich usług ponownie. Nie spodziewałam się, że odzyskam podatek z USA w tak krótkim czasie (w miesiąc). Są rzetelni, pomocni oraz jak dla mnie poiadają najprzystępniejszą ofertę.

Łukasz Z
(Zychlin):
Solidnie, szybko, sprawnie. Bardzo polecam!!!

Agata K
(Gdynia):
Bardzo sprawna i profesjonalna obsluga.

Magdalena S
(Szczecin):
Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu kto stara się o zwrot podatku z USA! Natychmiast otrzymałam fachową pomoc i pieniądze ze zwrotu otrzymałam bardzo szybko! Warto dodać, że dzięki tej firmie odzyskałam cały podatek, stanowy i federalny! Dobrą rzeczą jest także kalkulator podatkowy dostępny na stronie firmy, dzięki któremu wiedziałam jakiego zwrotu się spodziewać i ile będzie wynosić prowizja firmy! Gorąco polecam tę firmę!!!

Mirek F
(Bełżyce):
Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń w stosunku do firmy Tax Consulting. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie (rozliczałem się trochę po terminie, więc to tym bardziej cieszy). Uzyskałem zwrot podatku z USA w postaci całości przysługującej kwoty - kolejny plus. Jednym słowem, polecam !

Katarzyna K
(Warszawa):
Polecam korzystanie z usług firmy Tax Consulting. Jestem bardzo zadowolona z działania tej firmy. pozdrawiam:)

Marian Marek K
(Choszczno):
Znacząco wyższa kwota zwrotu niż gdybym sam składał formularze i niż oferuje większość firm. Terminowość i solidność w świadczeniu usług i najniższa prowizja przy dużych kwotach zwrotu, jaką znalazłem (227zł w porównaniu do co najmniej 1000zł). Ogólnie zdecydowanie polecam zwrot podatku z TAX Consulting!

Krzysztof M
(Rzeszów):
Bardzo polecam skorzystanie z tej firmy, wszystko przebiegło wzorcowo tak jak powinno być. 10/10

Piotr F
(Olecko):
Jestem bardzo zadowolony z fachowości firmy Tax Consulting. Papiery wysłałem w połowie kwietnia i już pierwszego czerwca na Dzień Dziecka dostałem czek (zwrot podatku z USA), to był dopiero prezent :). Szybko, fachowo, 100 % profesjonalizmu, dziękuję i pozdrawiam!

Łukasz
(Warszawa):
Wszystko przebiegło bezproblemowo.

Urszula F
(Gorzów Wlkp.):
Usługi na najwyższym poziomie, szybko, łatwo i fachowo!! Polecam każdemu skorzystanie z usług TAX Consulting.

Karol
(Polska):
Szybki i przyjazny kontakt mailowy, bezproblemowa współpraca, szybkie załatwienie sprawy - zwrot dostałem dwa miesiące po wysłaniu papierów do firmy Tax consulting. Szkoda tylko, że nie chcieli mi przysłać skanów wypełnionych już dokumentów, ale to oczywiście byłoby frajerstwo ze strony firmy :P Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Marta M
(Myszków):
Wszystko zostało przeprowadzone bardzo szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z usługi zwrot podatku w TAX Consulting.

Karol
(Warszawa):
W pełni polecam usługi firmy TAX Consulting - cały proces - zwrot podatku - przebiegł bardzo sprawnie, bez żadnych opóźnień. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Dostałem całkowity 100% zwrot podatku z USA - inne firmy z tej branży prognozowały, że zaledwie 2/3 zapłaconego podatku nadaje się do zwrotu.... Myślę, że dalszy komentarz jest zbędny :)

Paweł H
(Przeworsk):
Bardzo sprawna firma, wszystkie formalności (wraz z pocztą) załatwiłem w 2 godziny. Gorąco polecam!!

Ewa
(Gruszczyn):
Firmę oceniam dobrze. Odzyskałam zwrot całego podatku. Niestety na stanowy musiałam czekać rok, po późniejszej interwencji. Nie wiem czy to wina zaniedbania firmy czy bezpośrednio urzędów stanowych. Ale i tak polecam, i następnym razem skorzystam ponownie.

Milena M
(Walanów):
Godna polecenia firma, byłam bardzo zadowolona z jej usług. Serdecznie polecam zwrot podatku wszystkim!

Bartosz W
(Wrocław):
Obsługa, rzetelność i terminowość - wszystko na najwyższym poziomie, takim, jakiego oczekiwałem. Polecam wszystkim "zwracającym" ;)

Marcin R
(Zielona Góra):
Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, dostępność statusu zwrotu podatku, szybkie załatwienie sprawy, czek przesyłany z urzędu podatkowego do domu, wysokie zwroty podatku, bardzo duża skuteczność to jak najbardziej plusy. Rozliczam się już po raz 4 z tą firmą. Jest sprawdzona a zwrot podatku jest wysoki i pewny! Rozliczając się w lutym, czeki są w domu już w kwietniu. Podsumowując warto zaufać tej firmie. Nawet jeśli koszt jest większy niż u konkurencji, uznałem że jakość i pewność jest ważniejsza. W przedziale od 1 do 10 oceniam na 8.

Jędrzej B
(Poznań):
Rewelacyjna obsługa klienta, fachowo i rzetelnie wszystko wytłumaczone, prosty system dokumentacji zwrotu. Wszystkie sprawy są rozwiązywane na bieżąco, zleceniodawca uzyskuje informacje po przekroczeniu każdego etapu zwrotu, obieg dokumentów na linii zlecający - tax consulting także bdb, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, bez kolejek itd itp Ocenę poprawia także fakt, że np w moim przypadku przeciągała się sprawa zwrotu i pracownicy biura nie odsyłali mnie z kwitkiem "proszę czekać" tylko wystosowali odpowiednie dokumenty Jak się okazało niepotrzebnie ponieważ 2 dni później otrzymałem zwrot. Polecam jak najbardziej!

Michał S
(Gdańsk):
Bez zastrzeżeń. Usługa wykonana jak należy, do tego niskie (z tego co wiem, najniższe w Polsce) prowizje. Polecam z czystym sumieniem.

Izabela
(Brody):
Bardzo polecam zwrot podatku! Świetna obsługa, prosty w obsłudze serwis informacyjny.

Krzysztof B
(Kielce):
Wszystko odbyło się terminowo i mogłem śledzić status sprawy cały czas. Polecam TAX Consulting

Krzysztof G
(Bydgoszcz):
Szybko i profesjonalnie i 100% uczciwość. Jestem bardzo zadowolony z rozliczenia.

Mateusz Ż
(Mława):
Wszystko dobrze i zwrot podatku szybko załatwiony.

Sylwia K
(Lublin):
Jestem bardzo zadowolone ze współpracy z firmą Tax Consulting i zamierzam korzystać z ich usług w przyszłości. Szybko pomogli mi rozliczyć się z podatku. Znalazłam ich sama w Internecie i wydali mi się najlepsi, a zarazem niedrodzy, co zazwyczaj nie idzie ze sobą w parze. Zachęcam do korzystania z usług firmy Tax Consulting.

Łukasz S
(Wrocław):
Zwrot podatku z USA - Szybko, sprawnie, czytelnie, bez problemów.

Katarzyna K
(Łódź):
Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.

Małgorzata K
(Chojna):
Bardzo dobra komunikacja, wszystko załatwione przez internet. 3 lata z rzędu rozliczałam podatek z USA za pośrednictwem Tax Consulting. Bardzo dobra organizacja. Mogę polecić każdemu zwrot podatku przez tą firmę. Dzięki

Patrycja K
(Warszawa):
Jestem zadowolona z pomocy Tax Consulting. Polecam innym, którzy chcą szybko odzyskać swój podatek:)

Marek W
(Łódź):
Wszystko (zwrot podatku USA) zostało szybko i sprawnie załatwione. Dziękuję za pomoc :)

Wioleta H
(Sokółka):
Witam serdecznie. TAX Colsunting jest rzetelną i profesjonalna firmą, jak również niedrogą. Polecam innym korzystanie z jej ofert.

Magdalena K
(Czerwionka):
Z Tax Consulting skorzystałam pierwszy raz. Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona z przepływu informacji. Każdy etap procesu zwrotu podatku z USA - przekazu czeku czy już później pieniążków jest podawany na stronie internetowej, dzięki czemu wiedziałam, że moje zgłoszenie, dokumenty, pieniążki nigdzie nie zginęły. Miałam także kilka pytań w trakcie, ale pisząc maila szybko otrzymałam satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Jedyny minus to krotki czas pracy biura, wiec nie mogłam zapytać telefonicznie, bo albo było zajęte albo nikt nie odbierał. Ale na szczęście szybka odpowiedz mailem sprawiła, że nie mogę złego słowa powiedzieć o tej firmie. Polecam innym !!

Agata G
(Wrocław):
Muszę powiedzieć szczerze że byłam bardzo mile zaskoczona firmą Tax Consulting. Na forach i znajomi straszyli że 3 miesiące trzeba czekać na zwrot podatku z USA, że rzadko cała kwota zostaje zwrócona. A tymczasem już po niecałych 8 tyg dostałam czek ze stanów z pełnym zwrotem podatku. Bez zarzutu. Polecam

Paweł P
(Włocławek):
Według mnie firma Tax Consulting = Kompetencja. Korzystając z usług tej firmy możemy być pewni, ze powierzone im sprawy (rozliczenie podatku) są prowadzone rzetelnie i terminowo. Bez wątpienia, w przyszłości będę korzystał z usług tej firmy, która jest godna polecenia. 100 % SATISFACTION

Malwina R
(Puławy):
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Wszystko zostało wykonane zgodnie z ustalonymi terminami, a nawet wcześniej. Zwrócono mi całą kwotę podatku, także jestem mile zaskoczona, ponieważ słyszałam, że zwracają od 50% wzwyż ale rzadko 100%. Na zadawane przeze mnie pytania zawsze otrzymywałam odpowiedź. Włożyłam w to mało przygotowań, a dzięki tej firmie odzyskałam zwrot podatku z USA w sposób sprawny i w pełni satysfakcjonujący. Na pewno zdecydowałabym się ponownie skorzystać z usług tej firmy. Polecam wszystkim.

Dorota S
(Poznań):
Wszystko ok, bez żadnych problemów.

Michał B
(Kielce):
Jak dla mnie rewelacja!! Sympatyczny kontakt, brak problemów, szybkie działanie! Drugi raz z rzędu korzystam z usług Tax Consulting (zwrotpodatku.pl) i jak najbardziej jestem zadowolony! Dokumenty zwykle wysyłam z początkiem marca, a zwrot podatku z USA na konto w Stanach otrzymuję pod koniec kwietnia!! Za rok też skorzystam z ich usług!!

Anna
(Wrocław):
Sprawdzałam ofertę kilku firm, ale szybkie i konkretne odpowiedzi z TAX Consulting pobiły wszystkich. Na zwrot podatku 2008 (federalny i stanowy z Californi) czekałam około 10 tygodni.

Joanna R
(Kartuzy):
Ja rozliczałam się za rok 2005 przez Tax Consulting. jestem zadowolona z ich pracy, szybko sprawnie i odzyskałam całą sumę. W tym roku też się z nimi rozliczam, już wysłali moje dokumenty do USA i pozostaje teraz tylko czekać. Składałam dokumenty w marcu i już na początku czerwca dostałam czek stanowy i zaraz potem federalny i realizowałam je w USA.

Izabela E
(Łódź):
Dołączam bardzo pozytywna opinie na temat biura Tax Consulting, polecam ponieważ bardzo profesjonalnie i poważnie traktują klienta. Bardzo miłą niespodzianka był tez krótki okres oczekiwania na czeki - z podatkiem stanowym i federalnym dostałam do PL po około 2 miesiącach od wysłania przez Tax Consulting moich zeznań do USA, żałuje ze skorzystałam z ich usług dopiero po ostatnich wakacjach, gdyż to oszczędziłoby mi dużo czasu i nerwów które straciłam przez pewną łódzką firmę.

Karol G
(Barwinów):
Skorzystałem z ich usług 2008 roku. Dokumenty wysłali w połowie lutego. Na początku kwietnia dostałem zwrot podatku federalnego na konto w USA. Jak dla mnie naprawdę szybko! Zwrot podatku 100% Polecam!

Agnieszka P
(Katowice):
TAX Consulting - polecam, współpraca bez zarzutu, szybko, zawsze odpowiadali na moje wątpliwości, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać zdecydowałabym się ponownie na zwrot podatku przez tą firmę

Magda S
(Kraków):
Ja również polecam! 3 razy ubiegałam się o zwrot podatku przez tą właśnie firmę i za każdym razem wszystko było w porządku!

Wojtek K
(Lublin):
Absolutnie polecam! Bardzo solidna firma, rewelacyjna obsługa i niezwykła uczciwość!

Katarzyna O
(Piaskowo):
Też polecam tą firmę - wszystko załatwiają, żadnych zastrzeżeń. Jeśli wynikają jakieś problemy niezależne od nich, a z winy USA to pomagają wszystko pozałatwiać Warto!

Wojtek T
(Radom):
Korzystałem z usług tej firmy i mogę ją polecić.

Wojtek R
(Stargard):
W moim przypadku odzyskali 100% podatku federalnego i 100% stanowego. Rozliczałem sie po 2 latach od wyjazdu. Od dnia wysłania papierów do dnia otrzymania czeków upłynęło odpowiednio 8 i 9 tygodni (wiec poszło bardzo szybko).

Marta K
():
Zapłaciłem co prawda chyba aż 250zł (coś koło tego), ale mimo że dopiero pod koniec kwietnia wysłałem wszystko, to zwrot mi przyszedł i to nawet większy, niż obliczony o jakieś 16$. Tak więc nie wiem czy są tani, ale ze zwrotu podatku jestem zadowolony (101% ponad).

Ewa W
(Warszawa):
Polecam zwrot podatku USA załatwiany przez Tax Consulting, już po 2,5 miesiącach dostałam czek.

Adam J
(Reda):
W moim przypadku wszystko wykonali od ręki i od znajomych wiem ze i u nich zwrot podatku z USA w 100% nie był problemem.

Agnieszka S
(Szczecin):
Polecam Tax Consulting. W zeszłym roku byłam na Work&Travel w USA i kolega "z doświadczeniem" polecił mi zwrot podatku przez stronę www.zwrotpodatku.pl. Poszło bardzo szybko, odpowiadają tam na najgłupsze pytania :) Rozliczali się tam też moi znajomi i teraz też ich polecam.

MASZ PYTANIE ?
Zadzwoń lub wypełnij ten formularz.
Odpowiemy bez zobowiązań!
Wysyłając tą wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi na przesyłane pytanie. Pełna treść klauzuli.
Polityka prywatności


Kalkulator zwrotu podatku z USA
Formularz zgłoszeniowy USA